חיפוש

3 רעיונות לאירוע חברה

אירוע חברה הוא פרויקט מאתגר מכיוון שלמקום אחד מביאים בדרך כלל כמה מאות אנשים שברובם אינם מכירים זה את זה, המטרה היא לנסות לחבר ולהנעים להם את הזמן. האתגר נמצא בעובדה שהמכנה המשותף היחיד בין האנשים הללו עשוי להיות החברה בה הם עובדים וזה לא בהכרח מספיק בשביל לייצר את החיבור, אבל זו התחלה. כדי שהחיבור יצליח להתבצע לפחות בקרב חלק מהעובדים רצוי מאוד לקיים אירועים קטנים בתוך האירוע הגדול שיפגישו מקרוב בין האנשים השונים. כיצד עושים זאת?

 

קבלת פנים בלתי צפויה

אני מבקש לדגום לכם סיטואציה מתוך קבלת הפנים לאירוע, דמיינו שישה עובדים עומדים ומדברים ופתאום מגיע משהו שהם לא מכירים ומביא אתו עוד 6 אנשים שהם לא מכירים. החברה באמצע שיחה, שתיה ונשנושים ולא ממש שמים לב אולם, ברגע מסוים האדם הזה מראה להם משהו בלתי מוסבר שקורה ממש מתחת לאפם במרחק אפס.

מדובר באמן טלפתיה וככל שהוא ממשיך הסקרנות של כל האנשים שנמצאים שם עכשיו עולה, ואתה ההבנה שבעצם מדובר בסוג של מופע לא מתוכנן ומגניב mxgems.com. אבל בדיוק ברגע הזה הוא יקפוץ לקבוצת האנשים הבאה וישאיר את הקבוצה הקודמת עם טעם של עוד כדי שהאנשים יוכלו לדבר כקבוצה חדשה וגדולה יותר על מה שכרגע קרה. כך ניתן לייצר חיבור. לאירוע של מאות אורחים רצוי שאמן הטלפתיה יזמין אמני טלפתיה נוספים בהתאם לכמות האורחים.

 

מופע טלפתיה עוצר נשימה

מכיוון שהזמנתם כבר אמן טלפתיה והוא אתכם אני ממליץ לכם עוד לא לשחרר אותו ולבקש ממנו לקיים מופע טלפתיה מלא שיכלול – קטעי טלפתיה, טלקינזיס, אקסטרים ואנטי קליימקס. הקהל יהיה מהופנט מקריאת תווי פנים, קריאת מחשבות, הזזת חפצים ללא מגע, מקטע טלפתיה בין שני מתנדבים מהקהל, מבליעת סכיני גילוח, החדרת חרב לגרון, מציאת סכין בעיניים עצומות תוך הורדת היד בחוזקה לכיוון הסכין, פרודיה על מופעי קסמים ואפילו גמילה מעישון למעוניינים. מופע טלפתיה הוא חוויה מסוג אחר ומכיוון שכל המופע מבוסס על אלתורים בשיתוף מתנדבים מהקהל, מדובר במופע שמחבר ומקרב בין אנשים.

 

מתחם הקסם להשלמת הקונספט

אחד הדברים המהנים שיכולים להתרחש באירוע זה לראות אנשים בוגרים משחקים משחק שמזכיר במעט את הקלאס שהבנות היו משחקות לפני הרבה מאוד שנים. הפעם במקום ציורי הקלאס יהיה משטח משבצות ובכל משבצת יהיה כתוב משהו. הרעיון שמאחורי המשחק הוא למעשה פטנט מאוד נחמד – ישנן הוראות לפיהן על המשתתף לפעול, לא משנה מאיזו משבצת יחל המשתתף את המשחק כל מי שישחק יסיים את המשחק במשבצת זהה שבתוכה יהיה כתוב מסר מהנהלת החברה לעובדים.

 

כשהדמיון הוא המחסום היחיד

אני בדעה שמפיקי האירועים שכחו לחלום אירועים והם כלואים בנוסחאות עבודה. אם אתם באמת רוצים אירוע בלתי נשכח תנו לעצמכם לעוף בדמיון ואל תגבילו את המחשבות עד למציאת פורמט מדומיין שניתן לממש במציאות.

קוסם משחק קלפים

אולי תאהבו גם את

קוסם ליום הולדת
קוסם ליום הולדת במרכז

מופעי קוסמות הפכו להיות טרנד חם ואטרקציה מבוקשת בשנים האחרונות – בעיקר באזור המרכז. אנשים ברחבי המדינה מחפשים אחר קוסמים למופעי ילדים, קוסמים לערבי גיבוש

קראו עוד »