חיפוש

7 סוגי מיטות לילדים שאתם חייבים להכיר

לפני שנים לא רבות כל כך, כולם ראו אותן תוכניות בטלוויזיה, שמעו את אותם השירים, לבשו את אותם הבגדים וישנו במיטה מאותו הסוג.

כיום, המציאות השתנתה לחלוטין.

כל צרכן מחפש את הייחודיות שלו ובהתאם, הרשתות מציעות שלל מוצרים שיענו על הצרכים האינדיבידואלים של כל לקוח.

גם סוגי מיטות לילדים יש היום בשפע. אילו סוגי מיטות אתם חייבים להכיר?

 

מיטה וחצי

נתחיל בקלאסי ביותר, רק כדי לוודא שאף אחד מקוראינו לא נשאר מאחור. רובם של הילדים התקרבים לגיל הנעורים, ישמחו מאוד אם תחדשו את מיטתם במיטה וחצי. מיטה מרווחת ומפוארת, עם בסיס בד או עץ, שתתן לילדים שלכם את התחושה שהם גדולים, עצמאיים ואחראים.

 

מיטות בצורות

אם בעבר התרגלנו למיטות רגילות – דהיינו מלבניות עם ארבע רגליים ובגודל פרקטי, הרי שהיום השוק מציע הרבה מעבר. תוכלו לקנות לילדיכם מיטות בצורות שונות או של דמויות מגוונות.

הדגמים הנפוצים ביותר הם מיטה בצורת מכונית או מטוס לבנים ומיטה בצורת נסיכות או כרכרה לבנות. מכוניות אלו צפויות להעצים את הבטחון האישי של ילדיכם ולשפר עבורם את כל חוויית השינה.

כמובן, שחלוקת הצורות אינה הכרחית. חומות המגדריות נפרצו, ובנות רבות ישמחו למיטה בצורת מכונית או אוטובוס קומתיים ובנים שלא יירתעו ממיטת כרכרה. בררו עם הילד או הילדה, ישירות או במסווה, איזה סוג מיטה הם ירצו, או בחרו על סמך ההיכרות איתם וללא דעות קדומות. הוא הדין אף ביחס לצבע המיטה.

 

מיטת קומתיים

לעיתים, היחס בין מספר הילדים למספר חדרי הבית קטן מאחד לאחד ויש צורך לשכן שני ילדים באותו החדר. מדובר בתופעה נפוצה ומבורכת, שכן היא מחזקת את הקשר בין האחים. עם זאת, חשוב להותיר כל אח עם מרחב אישי מסוים עבור עצמו.

נראה שהפתרון האולטימטיבי הוא שימוש במיטת קומתיים. מיטת הקומתיים מציבה כל אח במפלס משלו וכך יוצרת עבורו מרחב אינטימי מספק. חשוב מאוד לשים לב, שהמיטה עומדת בתו התקן הישראלי. התו מהווה ערובה לכך שהמיטה יציבה, עם מעקה מספק מפני נפילות ודרכי עליה וירידה בטוחות.

שדרוג מדהים למיטה הוא מגלשה. נשמע מפתיע, נכון? תופתעו לדעת, שמיטות קומתיים עם מגלשה נפוצות למדיי והופכות את הכניסה למיטה ממטלה לחוויה. המגלשה עשויה לשים קץ למלחמות הכניסה למיטה ולהיות ראשית לעידן חדש במערכת היחסים שלכם עם ילדיכם.

כמובן שקיים חשש, שהילדים יתלהבו לזמן קצר מהמגלשה ולאחר מכן יתרגלו אליה והיא כבר לא תרגש אותם. החשש סביר, אך המציאות מוכיחה אחרת – זו אטרקציה שלא נגמרת!

 

לסיכום

השוק המודרני מציע מגוון עצום, גם במיטות קומתיים לילדים. ישנם שלל סוגים של מיטות שחשוב להכיר. מיטה וחצי למתבגרים, מיטות בצורות – מיטת מכונית או מטוס לבנים ומיטות כרכרה או ארמון לנסיכות לבנות. מיטות קומתיים הן גם פתרון מצוין, בעיקר כשהן עם מגלשה.

חדר שינה

 

אולי תאהבו גם את