חיפוש

להנות מהחורף

עונת החורף בעלת הרבה יתרונות, אך גם לא מעט חסרונות, ביניהם האקלים הבעייתי הכולל רוחות וגשמים.

לכן, קשה להנות כאשר נמצאים בחוץ, בין אם במרפסת או בגינה הביתית.

על כן, קיימים פתרונות שמטרתם לאפשר לכם להנות גם בחורף ואחד מהם הוא סגירת חורף.

על כך ועוד מוזמנים לקרוא בכתבה שלפניכם.

 

מהי סגירת חורף

בעונת החורף קיימת האפשרות להנות מהמרפסת וגם מהגינה בביתכם בפתרון אחד קל ופשוט. תוכלו לעשות זאת באמצעות סגירת חורף שתפקידה להגן עליכם מפני האקלים הקר והגשום של העונה ולאפשר לכם להתנהל כרגיל גם כשבחוץ גשם זלעפות. בעצם הרעיון של סגירת חורף הוא לחסום את השמים הפתוחים ובכך למנוע זליגה של מים או רוחות שעלולות להעיף את מה שבמרפסת.

 

סגירה של המרפסת

במידה ותרצו לשבת במרפסת ולצפות בנוף החורפי, תוכלו לעשות זאת באמצעות סגירה שלה. קיימות אופציות שונות כאלה שהן קבועות יותר ובנויות וכן, אפשרויות פשוטות יותר שהשימוש הוא בסוגי בדים שונים. בבנייה, תוכלו להשתמש בקיר בטון אך לכך דרוש אישור של מהנדס. בנוסף, ניתן להשתמש בחומרים כמו אלומיניום, זכוכית מיוחדת המיועדת לקירות או בעץ.

 

סגירה של הגינה

אמנם זאת נשמעת אופציה פחות קלה ליישום, אך היא לגמרי קיימת. בעונת החורף לא ניתן לרוץ ולהשתזף בגינה, אך עדיין כיף לארח בה אורחים, לשתות את הקפה של הבוקר או אפילו סתם לאחסן חפצים גדולים שפחות מתאימים להיות בתוך הבית. לכן, סגירה של הגינה בחורף חשובה לא פחות מזו של המרפסת. יתרה מכך, בגינה בדרך כלל יש ריהוט גינה או ציוד גינון ובכדי שאלה ישמרו לקיץ הבא כדאי להגן עליהם מפני רוחות וגשמים.

 

מה כדאי לכם

כיום, קיימות אופציות שונות של סגירות אך מי לא רוצה לרכוש את הזולה והיעילה ביותר? אם תרצו לבחור בה, דעו כי היא אופציית השימוש בבדים. ניתן לסגור כל מרפסת או גינה באמצעות בדים בלי בירוקרטיות רבות, בזול ובתהליך פשוט יחסית.

 

סוככים שונים

במידה ויש לכם מרפסת דעו כי קיימים סוגים שונים של סוככים, ביניהם סוכך בשם מרקיזה המיועד יותר למרפסות של בניינים. כמו כן, ישנו סוכך מסילות שמתאים לגינות או מרפסות בבתים פרטיים כיוון ומתאים לשטח גדול. בשני הסוככים הללו ניתן לשלוט באופן חשמלי וכך להחליט על כמות השטח שיכסו.

 

איפה קונים?

כיום קיימות מספר חברות המציעות אפשרויות שונות של סגירות חורף, המותאמות הן לגינות והן למרפסות. דוגמא לכך תוכלו לראות באתר www.tranquilo.co.il המכיל מגוון רחב של אפשרויות לסגירות חורף מחומרים שונים, בגדלים רבים ועוד.

 

בסיכומו של דבר

סגירות חורף הן פתרון מושלם לעונה הקרה. באמצעות התקנה שלהם במרפסת או בגינה בבית, תוכלו להנות מחורף חמים, נעים, יבש ולשמור על הגינה שלכם.

 

טיפות

אולי תאהבו גם את