חיפוש

הדרכים היעילות ביותר למצוא עורך דין תאונות עבודה

אתם או יקיריכם לאחר תאונת עבודה? עליכם למצוא עורך דין טוב שימצה את הזכויות שלכם עם כמה שפחות טרטור שלכם.

מה חשוב לבדוק לפני שסוגרים ייצוג עם עורך דין ואיך ממוצאים עורך דין טוב שאפשר לסמוך עליו?

 

המלצות

בתור התחלה, כדאי לחפש בסביבה הקרובה:שרלו  חברים ומשפחה אם הם מכירים עורך דין לענייני עבודה שמומלץ, מה היתה האינטראקציה שלהם איתו, מה היה הסיפור שלהם בקווים כלליים וממה הם מרוצים. כאשר תשאלו קצת לעומק תדעו אם ההמלצה מגיעה מתוך היכרות עם דרך העבודה של אותו עו"ד או מתוך היכרות אישית איתו, העלולה להאפיל על  חוות דעת אובייקטיבית. כמו כן, יתכן כי סדר העדיפויות בתכונות עורך הדין שלך שונות מסדר העדיפויות של אחרים ולכן אם, למשל, לך חשוב הידע המקצועי ולאחרים חשוב הגישה האנושית, כדאי לברר על מה ההמלצה.

 

חיפוש ברשת

בעידן האינטרנט, עם מנועי החיפוש, הרשתות החברתיות והתקשורת המיידית הקלה, ניתן לשאול שאלות בתפוצה רחבה וכן להתייעת על עורך דין מסוים או לבקש המלצות. ניתן לחפש מילות מפתח כמו "עורך דין לענייני עבודה" ולהיכנס לאתר על מנת להתרשם. באתר כמו זה https://liatfaigel-law.co.il ישנו מלל רב ועם זאת לא מעמיס. נראה כי הידע בתחומים הנדרשים לדיונים בתיקי תאונות עבודה הוא ידע מעמיק ומקיף המעיד על מקצועיות המשרד. בנוסף, ניתן לחפש שמות ספציפיים של עורכי דין או משרדים לעריכת דין על מנת למצוא המלצות או אזהרות של גולשים אחרים ברשת.

 

תוצאות מוכחות

כיום ניתן לחפש במאגרי מידע משפטיים שמות של עורכי דין ולבדוק בכמה תיקים הם ניצחו, בכמה הפסידו ומה היה אופי התיקים השונים. את החיפוש ניתן לעשות מהמחשב הביתי ולא נדרשים לכך שום אישור או הסמכה מיוחדים. כאשר מתפנים לברר על עורך דין העוסק בדיני תאונות עבודה יש לחפש את שמו ולנסות לבדוק באילו תיקים הוא זכה ובאילו הפסיד על מנת לראות אם הוא מתאים לאופי התביעה הנידונה.

 

כימיה

כאשר מגיעים לפגישה הראשונה עם עורך הדין יש להגיע עם כל המסמכים הנוגעים בתביעה, מאורגנים ככל הניתן וממויינים לפי תאריך או לפי סוגם. בפגישה הראשונה כדאי להיות קשובים לתחושת הבטן ולבדוק את הכימיה בינך לבין עורך הדין. אם עורך הדין נחווה כמפחיד, מאיים, משתיק או אגרסיבי, יהיו כאלה שיראו בכך התאמה לאופי ההתנהלות בתביעה ויהיו כאלה שיבהלו ויעדיפו עורך דין הנוטה יותר לפשרות והסכמי ביניים. כל בחירה היא לגיטימית, כמובן, אך כדאי לבחון את הדברים לפני הכניסה לתהליך הארוך והמתיש של תביעה, שעלול להיות אמוציונלי וטעון. התחושות שצריכות לעלות בפגישה הראשונה הן בטחון, מחשבה שאתה בידיים טובות ורושם שהאדם שהולך לייצג אותך מקצועי ובעל ידע מקיף וכן קשוב לך כלקוח.

 

מאזניים

אולי תאהבו גם את